KONST / Litografier / Färglitografi 11721492
nr 1172 1492
Jerker Andersson
(f. 1963), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 98/225. 54x40 cm
Jerker Andersson, svensk bildkonstnär född 1963 i Freluga, Bollnäs.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 mars 2018
kl 20:17:28
26/3 20:12:28
Jerker Andersson
Läs mer om Jerker Andersson